УЗД апарат Philips HD11XE

зареєстровано в МОЗ

УЗД апарат Philips HD11XE

Стационарный аппарат

Виробник: Philips

Арт: U0237

В наявності

1 667 680 грн

$ 61538

Система ультразвукової діагностики HD11 XE, при необхідності може розширюватися відповідно до потреб клінічної практики. Комплексна цифрова система візуалізації забезпечує зображення високої роздільної здатності і комфорт при використанні. При цьому апарат має високий ступінь компактності, ергономіки та надійності.

Система поєднує в собі новітні технології: широкосмуговий формувач променя і засіб оптимізації зображення.
Дану модель можна використовувати в лікарнях і спеціалізованих лікувальних установах.
Апарат проводить ехокардіографію і стрес-ехокардіографію.
Універсальний УЗД апарат HD11 XE можна перетворити в комплексну цифрову систему, яка дає можливість отримувати зображення серцево-судинної системи.
Передбачена можливість доукомплектації потужними опціями, такими як: комплексний кількісний аналіз QLAB, стрес-ехокардіографія, контрастна візуалізація і черезстравохідна ехографія з метою розширення можливостей візуалізації серцево-судинної системи пацієнта.
Система включає в себе 4-мірну візуалізацію і універсальність з цінністю, яка не має аналогів. Це дає можливість переходити від 2-мірного і доплерівського режиму до 4-мірних клінічних досліджень. Потужна конструкція системи гарантує безперервне, точне відображення і отримання великої кількості даних зі звичайною одночасною візуалізацією і вимірюванням в 3-х площинах.
Ультразвуковий апарат HD11 XE придбати в Києві, Одесі, Львові.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору