Ультразвуковий сканер PHILIPS HD7XE

зареєстровано в МОЗ

Ультразвуковий сканер PHILIPS HD7XE

Стационарный аппарат

Виробник: Philips

Арт: U0236

В наявності

714 000 грн

Ультразвуковий сканер Philips HD7 XE, завдяки своїм широким можливостям, високій якості зображення і загальному інтерфейсу для користувача, забезпечує високоефективне ультразвукове обстеження.

Сканер Philips, HD7 XE виготовлений на широкосмуговому цифровому beamformer, що гарантує чудову якість знімків. Імпульсні інверсії технологій знижують артефакти. SonoCT забезпечує ідеальне дозвіл в режимі реального часу. XRES сприяє адаптивній обробці зображень. За допомогою кнопки оптимізації зображень iSCAN можна отримувати кращу якість зображення. Наявність артикуляційного кронштейна до монітора, який легко і швидко налаштовується до кожного тесту, полегшує роботу лікаря.
HD7 створена для забезпечення надійності та ефективності ультразвукових медичних обстежень. Апарат нескладний в експлуатації.
Дана модель виконує сірошкальне сканування і колірну доплерографію, оптимізує якість зображення, гармонійно візуалізує тканини. Philips HD7 має різноманітні датчики, регульовані плоскопанельним монітором, програмним забезпеченням, надійною системною конструкцією, інноваційними інструментами для візуалізації, вимірювання і кількісного аналізу.
Ультразвуковий сканер Philips HD7 XE придбати в Києві, Вінниці, Одесі, Львові та інших регіонах України.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору