Ультразвуковий апарат ALOKA SSD 900

зареєстровано в МОЗ

Ультразвуковий апарат ALOKA SSD 900

Портативный аппарат

Виробник: Aloka

Арт: U0227

В наявності

ціну уточнюйте

Портативний ультразвуковий апарат ALOKA SSD 900 має такі можливості, як і стаціонарна система, оскільки можливе використання апаратом датчиків Super High Density - SHD.

Даний ультразвуковий апарат SSD-900 виготовлений за інноваційними технологіями нового покоління, забезпечує дуже високу якість ультразвукового зображення.
Особливість апарату в тому, що є можливість застосування з ним датчиків Super High Density - SHD, які мають супер високу щільність, ці датчики застосовуються в системах вищого класу. Кожен SHD-датчик має в собі дуже велику кількість трансдьюсерів, також генерує ультразвуковий промінь ідеального профілю, який дає можливість системі створювати зображення з високою роздільною здатністю.
Апарат ALOKA SSD-900 має повний спектр функцій вимірювань для проведення професійних ультразвукових діагностичних досліджень і дуже багато корисних функцій таких як: створення анотацій, 15 варіантів функцій з наперед заданими параметрами, фокусування в чотирьох точках при передачі даних, є відеовходи і виходи, щоб підключати потрібний відеомагнітофон і відеопринтер.
Технічні характеристики даного апарату:
Габаритні розміри - 30х34х35 см.
Вага конструкції 14 кг.
Споживана енергетична потужність - 200 VA.
Електрична безпека ультразвукового сканера визначається - IEC 60601-1, клас 1, тип BF.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору