Ультразвуковий апарат ALOKA SSD 500

зареєстровано в МОЗ

Ультразвуковий апарат ALOKA SSD 500

Портативный аппарат

Виробник: Aloka

Арт: U0226

В наявності

ціну уточнюйте

Ультразвуковий апарат ALOKA SSD 500 це багатофункціональна портативна система, яка має підтримку в стаціонарному лінійно-конвексному комп'ютерному скануванні в реальному часі, забезпечуючи високу якість ультразвукового зображення і легкість в управлінні.

Комплектується УЗД апарат ALOKA SSD 500 стандартним датчиком на 3, 5 МГц, є відеовихід для підключення принтера, також наявність додаткового монітора і відеомагнітофона.
Здійснювати діагностичні дослідження в різних областях клінічної медицини даними апаратом, можна використовуючи більше 20 видів датчиків - це електронні конвексні і лінійні датчики 3.5-7.5 МГц, включаючи трансвагінальні, трансректальні і інтраопераційні датчики, і які мають пункційні адаптери.

Габаритний розмір сканера: 29х32х25см
Вага конструкції 10 кг.
Споживана потужність енергії: 200 VA.
Електробезпека даного сканера - IEC 60601-1, клас 1, тип BF

Режими сканування:

Портативний ультразвуковий апарат ALOKA SSD 500 має підтримку лінійного методу сканування - до 172 мм і конвексного методу сканування - до 90 градусів.
Також підтримка режимів отримання зображення - B-режим, B / B-режим, M-режим, B / M-режим, є функція трьохступінчатого двократного збільшення зображення в режимі реального часу. Можна вибирати до восьми різних встановлених параметрів, щоб оптимізувати отримані ультразвукові зображення.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору