Ультразвуковий апарат ALOKA ALPHA 10 (Альфа 10)

зареєстровано в МОЗ

Ультразвуковий апарат ALOKA ALPHA 10 (Альфа 10)

Стационарный аппарат

Виробник: Aloka

Арт: U0221

В наявності

ціну уточнюйте

Ультразвуковий апарат ALOKA ALPHA 10 (Альфа 10) призначений для проведення діагностичних досліджень в області акушерства та гінекології, кардіологічних досліджень та абдомінальних досліджень.

Ультразвуковий сканер ALOKA ALPHA 10 багатофункціональний апарат, виготовлений за високим експертним класом і за найновішими технологіями. Сканер має сучасну поліпшену візуалізацію зображення і високу якість дозволу в тканинній гармоніці. Даний апарат заснований на досконалій технології, яка формує ультразвуковий промінь, також інтегрована робоча станція.
Ультразвуковий сканер ALOKA ALPHA 10 оснащений динамічною чотиривимірною обробкою сигналу; діапазон системної динаміки становить 188 дБ; частота кадрів в секунду становить 926 в залежності від датчика, який використовується; є компаундний генератор пульсової хвилі, завдяки якому поліпшується точність фокусування, високий просторовий роздільний і контрастний дозвіл, знижується кількість артефактів.
Функція точного контролю затримки часу прийому і передачі збільшена в чотири-вісім разів у порівнянні зі звичайними ультразвуковими системами, що забезпечує формування зображення з високою роздільною здатністю.
В апараті задіяні мультичастотні широкосмугові датчики інноваційного покоління, які покращують точність фокусування по ширині датчика.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору