Ультразвукова система LOGIQ V2

зареєстровано в МОЗ

Ультразвукова система LOGIQ V2

Портативный аппарат

Виробник: General Electric

Арт: U0789

В наявності

ціну уточнюйте

З портативною УЗД системою LOGIQ V2 можна охопити широкий перелік діагностичних процедур без обмежень мобільності.

Апарат призначений для виконання досліджень абдомінальної області, поверхневих органів, судин, для діагностики в гінекології і скринінгу в акушерстві.

  • Черевна порожнина
  • Акушерство і гінекологія
  • Кардіологія
  • Судини
  • Урологія
  • Скелетно-м'язова система
  • Малі органи
  • Транскраніальні дослідження
  • Педіатрія і неонатологія

Портативний ультразвуковий апарат Logiq V2 дозволить вам оперативно отримати при мінімальній кількості натискань клавіш максимально чітку візуалізацію.

Компактний LOGIQ V2 включає професійні технології візуалізації отриманих в ході багаторічного досвіду інженерної служби GE:

Технологія CrossXBeam - поліпшена диференціація тканин і зображення кордонів. Кодована гармоніка забезпечує високу роздільну здатність навіть при глибокому скануванні.
Coded Harmonic Imaging - отримання більш якісних зображень дрібних анатомічних об'єктів.
Real Time Speckle Reduction Imaging (SRI-HD) - зменшує кількість шумів на зображенні в реальному часі, надаючи чітку візуалізацію структури тканини.
Багатофункціональна система Logiq V2 пристосована для широкого діапазону досліджень включаючи абдомінальні, акушерські дослідження, поверхневі органи, судинні, в області педіатрії та трансплантології.

З системою Logiq V2 ви отримуєте точну інформацію максимально швидко, достатньо всього кілька натискань.

Вимірювання товщини інтиму-медіа здійснюється в автоматичному режимі.
Ультразвукова фетальна біометрія займає кілька секунд.
Авто оптимізація - поліпшення контрастного дозволу в B-режимі.
Функція ScanAssistant дозволяє просто управляти протоколами досліджень, знижуючи кількість дій оператора на 22%.

Logiq V2 підходить для невеликих просторів, забезпечує вашу мобільність. У той же час, ви отримаєте зображення високої якості на великому моніторі. Тривалу роботу з системою забезпечує додатковий стандартний акумулятор.

Надійність Logiq V2 підкріплюється службою підтримки клієнта і сервісною службою, надаючи багаторічну гарантію, яка поширюється на роботу пристрою, його частини та датчики.

Додаткові опції Logiq V2:

Anatomical M-mode, Colour M-mode;
3D Reconstruction;
CWD - Continius Wave Dopler;
Panoramic View;
Scan Couch;
Scan Assistant;
Sonobiomentry.

Опціонально можна вибрати пристрій з:

ножним перемикачем;
друкуючим пристроєм;
роз'ємом HD-VGA;
візком з можливістю підключення 3-х датчиків.

 

Стандартний дизайн консолі:

15-ти дюймовий LCD монітор з високою роздільною здатністю з регулюванням яскравості
Вбудований жорсткий диск, вбудовані динаміки
1 вбудований активний порт для датчика
Адаптер на 2 порти для датчика (опція)

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору