Стаціонарний УЗД апарат з кольоровим картруванням Mindray DС-30

зареєстровано в МОЗ

Стаціонарний УЗД апарат з кольоровим картруванням Mindray DС-30

Стационарный аппарат

Виробник: Mindray

Арт: U0719

В наявності

423 514 грн

Стаціонарний УЗД апарат з кольоровим картруванням Mindray DC-30

Ультразвуковий апарат Mindray DC-30, не дивлячись на середню цінову політику, включає в себе технології, які були доступні раніше тільки при покупці дорогих пристроїв високого класу. Безсумнівно, що DC-30 унікальний у своїй категорії і найкращий за співвідношенням ціни і якості на ринку України, завдяки наявності 4D візуалізації, можливості проведення еластографії, наявності постійно-хвильового доплера, ЕКГ модуля і безлічі інших розширених програмних опцій.

DC-30 зарекомендував себе точною візуалізацією і хорошою працездатністю, завдяки збалансованому поєднанню інноваційних технологій для забезпечення якісного зображення і інтуїтивно-зрозумілого управління.

На ваш вибір УЗД апарат DC-30 комплектується 15-ти або ж 17-ти дюймовим екраном з двома ручками для зручного налаштування його положення під кожного користувача. Комфортну роботу лікаря забезпечують практична панель управління і компактне розміщення тримачів для датчиків. Стаціонарний УЗД апарат DC-30 здатний задовольнити як вимоги клініки, так і діагностичного кабінету будь-якої специфікації завдяки повній комплектації необхідних програмних опцій, модулів і датчиків.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору