Стаціонарний УЗД апарат високого класу Mindray DC-40

зареєстровано в МОЗ

Стаціонарний УЗД апарат високого класу Mindray DC-40

Стационарный аппарат

Виробник: Mindray

Арт: U0720

В наявності

712 639 грн

Стаціонарний УЗД апарат високого класу Mindray DC-40

Поєднання ергономічного, ультракомпактного дизайну, простого призначеного для користувача інтерфейсу з безліччю сучасних функцій і програм дозволяє проводити за допомогою стаціонарного УЗД апарату Mindray DC-40 клінічно ефективні дослідження.

Інноваційна технологія кольору дозволяє легко розглянути зображення на 15-ти (17-ти) дюймовому моніторі. Точність діагностики на УЗД системі DC-40 підтверджується наявністю новітніх програм перетворення і обробки для отримання відмінної якості зображення.

Зручність для користувача створюють грамотно розроблена конструкція з регульованою сенсорною панеллю керування діагоналлю 10.4 дюймів, можливість переміщення системи з надійною фіксацією за рахунок коліс з індивідуальними гальмами.

Підтримка в роботі широкого спектру датчиків і наявність набору багатофункціональних програм дозволяє проводити за допомогою апарату DC-40 дослідження в найрізноманітніших галузях медицини. А оснащення нових додатків iStorage і MedSight переміщати отриману інформацію на стаціонарний комп'ютер або ж смартфон.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору