Стаціонарний УЗД апарат експертного класу Resona 7

зареєстровано в МОЗ

Стаціонарний УЗД апарат експертного класу Resona 7

Стационарный аппарат

Виробник: Mindray

Арт: U0724

В наявності

2 954 028 грн

Система Ресона 7 має відмінну ергономіку і зручне регулювання мультисенсорного типу жестами. Це революційна розробка, здатна значно розширити можливості ультразвукового діагностування.

Ультразвуковий апарат від фірми Mindray для діагностування оснащений новітньою системою класу преміум - Resona 7. Маючи інноваційні можливості, система відкриває нову еру в дослідженні за допомогою ультразвукових хвиль.

Презентація системи Resona 7 пройшла навесні на Європейському конгресі в місті Відень в 2016 році. З моменту становлення компанії, Mindray не перестає вдосконалювати свою техніку, покращуючи і підвищуючи точність діагностування. Інноваційна технологія ZONE Sonography® і унікальна платформа ZST +, присутні в системі Ресона 7, забезпечують отримання максимально точного зображення при діагностуванні.

Ультразвуковий апарат нового покоління - це принципово нові можливості клінічного діагностування. Завдяки наявності програми V Flow (векторний потік), яка використовується для оцінювання судинної гемодинаміки, відбувається підсвічування кольором стрілок і можна відстежити напрямок і швидкість руху клітин. У той же час використовувана технологія Smart Planes гарантує отримання максимально точної проекції і вимірювань, які застосовуються при дослідженні ЦНС плода.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору