Стаціонарний УЗД апарат експертного класу Mindray DC-60

зареєстровано в МОЗ

Стаціонарний УЗД апарат експертного класу Mindray DC-60

Стационарный аппарат

Виробник: Mindray

Арт: U0721

В наявності

1 012 407 грн

Стаціонарний УЗД апарат експертного класу Mindray DC-60

Сучасний УЗД апарат DC-60 поєднує в собі безліч ергономічних характеристик з ультракомпактним корпусом. А оснащення маневреними колесами, ручкою спереду і ззаду дозволить при необхідності з легкістю переміщати апарат з приміщення в приміщення. Комфортну роботу з апаратом DC-60 забезпечать простий користувальницький інтерфейс і панель управління, що регулюється по висоті.

Стаціонарна УЗД система DC-60 розроблена відповідно передовим інноваційним розробкам і здатна надавати максимально точну візуалізацію при хорошій працездатності. Сучасний надчутливий сенсорний дисплей з діагоналлю 10.4 дюйма дозволяє з легкістю здійснювати управління і настройки, а також надає можливість масштабування, прокручування і перемикання зображення. А при комплектації програмами автоматичного визначення біометричних параметрів плода і автоматичної оптимізації процес сканування значно прискорюється і спрощується.

Задовольнити найвищі вимоги в проведенні різноманітної ультразвукової діагностики дозволить широкий вибір модулів до УЗД апарату DC-60.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору