Сканер Siemens Sonoline G60S

зареєстровано в МОЗ

Сканер Siemens Sonoline G60S

Стационарный аппарат

Виробник: Siemens

Арт: U0153

В наявності

ціну уточнюйте

Ультразвуковий апарат Siemens Sonoline G60S являє собою багатофункціональну систему для виконання різного роду діагностики. До того ж, широкий список додаткових програм і протоколів дозволяє створити найбільш уніфікований сканер для УЗД кабінетів широкого профілю.

Використання новітніх розробок в медицині і електроніці дозволять отримати однорідну і детальну картинку сканованих органів або ділянок. Цифрове формування проникаючого променя, технологія тканинної гармоніки (THI), мультичастотна візуалізація MultiHertz ™ - дали можливість підвищити проникаючу здатність променя, розширити кути сканування і збільшити якість відображення інформації на екрані. Чутливі широкодіапазонні датчики дозволяють варіювати частоту сканування для більш детального дослідження. При більш глибокому скануванні, програма SynAps ™ автоматично посилює акустичну апертуру для підвищення якості сканування.
Тканинна гармоніка дозволяє визначити межі тканин і структур. Система оптимізації рівномірно відображає дані, не впливаючи на частоту кадрів. Активна програма для гасіння шумів і видалення артефактів.
Система Siemens Sonoline G60S володіє широкими можливостями по модернізації. Додатково можна встановити протоколи для будь-якого дослідження: черезстравохідне, стрес-ехографію і багато іншого.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору