ultrasound

м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 131

Сканер Siemens SONOLINE G40

зареєстровано в МОЗ

Сканер Siemens SONOLINE G40

Стационарный аппарат

Виробник: Siemens

Арт: U0168

В наявності

ціну уточнюйте

Система SONOLINE G40 від виробника Siemens призначена для універсальної цифрової ультразвукової діагностики в клінічних та лабораторних умовах.

Система Siemens SONOLINE G40 включає в себе енергетичний, кольоровий і спектральний доплери. Сканирующая система нероздільно пов'язана з потужною станцією архівації, яка дає можливість розмістити до 100 тисяч карток пацієнтів. Є можливість заміни результатів діагностики на знову отримані і перерахунок з урахуванням нових даних. Експорт даних проводиться за допомогою пишучого лазерного приводу, що підтримує CD диски. Також підтримується сучасний протокол DICOM, що в повній мірі розкриває можливості SONOLINE G40.
Для виведення інформації прилад обладнаний трьома портами. Власні ресурси SONOLINE G40 дозволяють проводити 3D-реконструкцію.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

У нас в интернет магазине ultrasound.in.ua большой асортимент, где вы можете увидеть ультразвуковое медицинское оборудование Не имеет значения, Вам нужно купить Сканер Siemens SONOLINE G40 или домашний узи - все это Вы сможете подобрать в каталоге. Здесь можно подобрать и заказать ультразвуковые устройства или купить аппарат узи б/у для мед учереждений, а также частной клиники. Стоимость аппарата узи и других предложений самая оптимальная. Поэтому советуем выбрать гель узи, купить и заказать доставку по Броварам, Ужгороду и в других регионах Украины. Для этого добавьте товар в корзину, и выбирайте удобный метод доставки и оплаты. Поторопитесь приобрести переносной узи аппарат, цена сейчас самая оптимальная.

Товари цієї категорії

Вгору