Сканер Siemens SONOLINE G40

зареєстровано в МОЗ

Сканер Siemens SONOLINE G40

Стационарный аппарат

Виробник: Siemens

Арт: U0154

В наявності

ціну уточнюйте

Ультразвуковий портативний сканер Siemens SONOLINE G40 - новітній представник класу «експерт» для проведення діагностики. Відрізняється найкращою якістю проведення діагностики і швидкою окупністю. Ідеальний для клінічних установ, які піклуються про розширення послуг, що надаються і якості виконання.

Вбудовані програми і протоколи дають можливість працювати в режимі кольорового доплерівського картування або в будь-якому іншому з необхідних режимів. Система підтримує програми віртуальної візуалізації, тканинної гармоніки та інші найнеобхідніші вбудовані функції. Високочутливі і надлегкі датчики системи Hanafy Lens ще більш полегшують роботу лікаря, особливо при тривалому процесі діагностики.
Система сканера Siemens SONOLINE G40 має відкритий тип компонування, що дозволить з легкістю встановити необхідні функції, протоколи і програми. Таким чином, може бути створено багатофункціональний апарат для проведення будь-якого виду діагностики. Або вузькоспрямований сканер для профільного кабінету. У будь-якому випадку, можливість такої широкої модернізації дозволить оптимізувати витрати і розширити діапазон роботи сканера.
Придбати за доступною ціною сканер Siemens SONOLINE G40 можна в будь-якому місті України, Одеса, Київ, Харків, Дніпро, або СНД.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору