Сканер Siemens SONOLINE G20

зареєстровано в МОЗ

Сканер Siemens SONOLINE G20

Стационарный аппарат

Виробник: Siemens

Арт: U0155

В наявності

ціну уточнюйте

Чорно-білий ультразвуковий сканер Siemens SONOLINE G20 - найбільш простий, але не менш якісний УЗД сканер для проведення досліджень будь-якої спрямованості. Вбудовані протоколи для проведення гінекологічних, акушерських, урологічних досліджень, хірургічного обстеження і обстеження щитовидної залози та інших видів діагностики.

Система мобільна і легка в користуванні. Міцний і легкий корпус дозволяє переміщати апарат по приміщеннях клініки. Зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс управління, дозволить швидко налаштувати режими роботи і зображення для більш детального обстеження.
Придбати сканер Siemens SONOLINE G20 можна в будь-якому місті і регіоні України і країн СНД за найбільш доступною і вигідною ціною.

Технологія TGO (додаткова обробка зображення) - миттєво оптимізує яскравість і контрастність досліджуваних органів по глибині розташування. А технологія вторинної гармоніки визначає структуру тканини і полегшує обстеження, так званих «складних» пацієнтів.

Режими сканування:

Система працює в декількох режимах: А-режим, М-режим, двомірний режим. При проведенні інтра- і екстракорпоральних досліджень сканер працює з електронними лінійними і конвексними датчиками.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору