ultrasound

м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 131

Сканер Siemens SONOLINE G20

зареєстровано в МОЗ

Сканер Siemens SONOLINE G20

Стационарный аппарат

Виробник: Siemens

Арт: U0164

В наявності

ціну уточнюйте

Система Siemens SONOLINE G20 для використання персоналом клінік і лабораторій. Відмінністю від безлічі конкуруючих пристроїв є наявність лазерного приводу, що дозволяє архівувати отримані дані на CD диск.

Позитивно зарекомендувала себе продукція компанії Siemens, як надійний помічник у роботі, дана продукція не є винятком і стане незамінним помічником в діагностиці, проведеної клініками різних напрямків. Головними перевагами SONOLINE G20 вважаються одержувані зображення з високою роздільною здатністю і висока продуктивність, що позначиться безпосередньо на якості і швидкості обслуговування пацієнтів.
Ультразвукова система Siemens SONOLINE G20 надає можливість записувати розширену кінопетлю, також вона обладнана тканинною гармонікою, підтримує сучасний протокол DICOM, а також в автоматичному режимі оптимізує посилення.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

В магазине товаров для медучереждений https://ultrasound.in.ua/ большой асортимент товаров, где вы можете увидеть узи оборудование Не важно, Вам необходимо купить Сканер Siemens SONOLINE G20 или домашний узи аппарат - все это Вы отыщете в каталоге. У нас в магазине можно подобрать и заказать переносний узд апарат или купить узи сканер б у для поликлиник, и частных клиник. Стоимость аппарата узи и других предложений лучшая. Поэтому советуем выбрать ультразвуковой гель, купить и заказать доставку по Львову, Украине и другим городам Украины. Для этого просто добавьте товар в корзину, и выберите способ оплаты и доставки. Поторопитесь приобрести аппарат узи бу, цена сейчас самая привлекательная

Товари цієї категорії

Вгору