ultrasound

м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 131

Сканер Siemens ACUSON P10

зареєстровано в МОЗ

Сканер Siemens ACUSON P10

Стационарный аппарат

Виробник: Siemens

Арт: U0167

В наявності

ціну уточнюйте

Пристрій Siemens ACUSON P10 створено спеціально для використання співробітниками медичних установ і лабораторій, які досліджують екстрену медицину, напрямок кардіології та акушерства.

Розміри даного ультразвукового сканера дозволяють фахівцеві постійно тримати прилад при собі, він не перевищує розмірів кишені на халаті. В екстрених випадках, коли виникає необхідність позапланової перевірки, даний ультрапортативний прилад буде просто незамінний, адже період підготовки його до роботи займає не більше 7 секунд. Інтуїтивно зрозуміле меню не викличе труднощів в освоєнні у лікаря-практика будь-який напрямок медицини.
Прилад Siemens ACUSON P10 - це сканер з мультидіапазонним датчиком, регулювання частоти допускається в межах від 2 до 4 МГц. Мобільність пристрою гарантована встановленим акумулятором, який заряджається від док-станції, яка забезпечує також можливість зчитування інформації на ПК. Отримані сканером дані зберігаються на змінному пристрої пам'яті, реалізованим на основі карти пам'яті SD формату.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

В интернет магазине https://ultrasound.in.ua/ большой асортимент товаров, где вы можете увидеть оборудование для узи Не важно, Вам нужно купить Сканер Siemens ACUSON P10 или узд апарат - все это Вы сможете найти в нашем каталоге. Здесь можно приобрести портативный узи датчик или купить узи аппарат экспертного класса для мед учереждений, и часного кабинета. Стоимость узи аппарата и других товаров самая оптимальная. Поэтому рекомендуем выбрать аппарат узи б у, купить и оформить заказ на доставку по Виннице, Луцку и другим уголкам Украины. Для этого просто добавьте товар в корзину, и укажите удобный тип оплаты и доставки. Поторопитесь приобрести аппарат узи переносной с набором датчиков, цена сейчас самая привлекательная

Товари цієї категорії

Вгору