ultrasound

м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 131

Сканер Siemens ACUSON Cypress

зареєстровано в МОЗ

Сканер Siemens ACUSON Cypress

Стационарный аппарат

Виробник: Siemens

Арт: U0163

В наявності

ціну уточнюйте

Апарат Siemens ACUSON Cypress - високоякісна кардіо-судинна система, яка відрізняється високою якістю відтворення зображення і портативністю.

Найбільшої популярності і поваги дана система отримала саме в кардіореанімаційних відділеннях і, звичайно ж, операційних.
Апарат Siemens ACUSON Cypress має набір самих різних датчиків (конвексні, лінійні, фазовані, внутрішньосерцеві, черезстравохідні, інтраопераційні), а також тканинної гармоніки. Одна з особливостей даної моделі - протокол дослідження серця не в стані відносного спокою, а під навантаженням. Варто відзначити, що Siemens ACUSON Cypress володіє відмінним набором пакетів для роботи з судинами, серцем (із застосуванням контрастних речовин) та протоколом DICOM, який відповідає за передачу інформації. Переміщається сканер дуже легко, для цього є спеціальний кейс і візок, які входять в ціну.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

В нашем магазине https://ultrasound.in.ua/ большой асортимент, где представлено узи оборудование Не важно, Вам нужно купить Сканер Siemens ACUSON Cypress или оборудование ультразвук - все это Вы увидете у нас в каталоге. Тут можно подобрать и заказать портативные узи или купить переносной узи аппарат для больниц, а также частных кабинетов. Цена узи аппарата и других товаров очень доступная. Поэтому предлагаем выбрать портативный узи сканер, купить и заказать доставку по Мелитополю, Черкассам и другим регионам Украины. Для этого добавляйте товар в корзину, и выбирайте подходящий метод оплаты и доставки. Стоит поторопиться приобрести аппарат узи, цена сейчас самая привлекательная

Товари цієї категорії

Вгору