ultrasound

м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 131

Сканер Siemens ACUSON Cypress

зареєстровано в МОЗ

Сканер Siemens ACUSON Cypress

Портативный аппарат

Виробник: Siemens

Арт: U0157

В наявності

ціну уточнюйте

Компактний кардіологічний сканер Siemens ACUSON Cypress. Призначений для проведення ехокардіографічних досліджень і судинної діагностики. Вбудовані пакети програм і протоколів дозволяють проводити точну діагностику в будь-якому зручному (або необхідному) місці.

Компактні розміри і невелика вага дають можливість користуватися сканером в машинах швидкої допомоги, в палатах пацієнтів, на виїздах до хворих. Більш потужний процесор дозволяє обробити одночасно набагато більшу кількість клінічної інформації для створення якісної і максимально точної картинки.
Система обладнана всіма необхідними функціями і програмами для ефективного проведення ехокардіографічних досліджень. Режим тканинної гармоніки, колірне картування з високою частотою кадрів, режими доплерографії і стрес-ехографії, оптимізація та управління цифровим зображенням на поворотному екрані і інші функції.
Сканер має велику пам'ять для зберігання історії пацієнтів, записує дані на зовнішні носії будь-якого типу і може бути підключений до комп'ютера або до лікарняної мережі, завдяки вбудованому протоколу DICOM.
Придбати портативний Siemens ACUSON Cypress можна в будь-якому регіоні України, Києві, Одесі, Дніпрі, і країн СНД за доступною і вигідною для вас ціною.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

В магазине товаров для медучереждений ultrasound.in.ua широкий асортимент, где вы можете найти медицинское оборудование узи Не имеет значения, Вам нужно купить Сканер Siemens ACUSON Cypress или бу узи аппараты - все это Вы отыщете в каталоге. У нас в магазине можно заказать узд аппарат или купить узи для медучереждения, а также часного кабинета. Цена узи аппарата и других предложений очень выгодная. В связи с этим рекомендуем выбрать аппарат узи б у, купить и оформить заказ на доставку по Белой Церкви, Днепропетровску и другим уголкам Украины. Для этого просто добавляйте товар в корзину, и укажите удобный способ оплаты и доставки. Поторопитесь приобрести узи оборудование, цена сейчас самая выгодная.

Товари цієї категорії

Вгору