Сканер Siemens ACUSON Cypress

зареєстровано в МОЗ

Сканер Siemens ACUSON Cypress

Портативный аппарат

Виробник: Siemens

Арт: U0157

В наявності

ціну уточнюйте

Компактний кардіологічний сканер Siemens ACUSON Cypress. Призначений для проведення ехокардіографічних досліджень і судинної діагностики. Вбудовані пакети програм і протоколів дозволяють проводити точну діагностику в будь-якому зручному (або необхідному) місці.

Компактні розміри і невелика вага дають можливість користуватися сканером в машинах швидкої допомоги, в палатах пацієнтів, на виїздах до хворих. Більш потужний процесор дозволяє обробити одночасно набагато більшу кількість клінічної інформації для створення якісної і максимально точної картинки.
Система обладнана всіма необхідними функціями і програмами для ефективного проведення ехокардіографічних досліджень. Режим тканинної гармоніки, колірне картування з високою частотою кадрів, режими доплерографії і стрес-ехографії, оптимізація та управління цифровим зображенням на поворотному екрані і інші функції.
Сканер має велику пам'ять для зберігання історії пацієнтів, записує дані на зовнішні носії будь-якого типу і може бути підключений до комп'ютера або до лікарняної мережі, завдяки вбудованому протоколу DICOM.
Придбати портативний Siemens ACUSON Cypress можна в будь-якому регіоні України, Києві, Одесі, Дніпрі, і країн СНД за доступною і вигідною для вас ціною.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору