Сканер Siemens ACUSON CV70

зареєстровано в МОЗ

Сканер Siemens ACUSON CV70

Стационарный аппарат

Виробник: Siemens

Арт: U0159

В наявності

ціну уточнюйте

Система Siemens ACUSON CV70 розроблена і створена для фахівців з серцевої і судинної діагностики. У стандартній комплектації сканер вже оснащений усіма необхідними пакетами розрахунків і функціями для проведення якісної кардіологічної діагностики.

Полегшена конструкція і система надлегких датчиків з кабелями SuppleFlex ™ дозволяють легко переносити цей портативний сканер в міру необхідності і використовувати його в будь-яких умовах.
Гнучка система налаштувань дозволяє підібрати необхідний режим діагностики. В основу системи сканера закладені програмні продукти для кожного окремого сканера. Вони розроблені для найбільш точної і якісної передачі інформації для побудови зображення. У той же час глибока взаємодія всіх програмних продуктів дозволяє отримати детальний візуальний ряд. Оптимізований, позбавлений шумів, з чіткою передачею всіх деталей навіть найменшої судини.
Сканер має широкий список модифікування і сумісності з іншими програмами, функціями і пакетами розрахунків. Що допоможе вдосконалити апарат без зайвих вкладень.
Придбати Siemens ACUSON CV70 можна в Києві, Львові, Дніпрі та інших містах України та СНД за доступною і вигідною ціною.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору