Сканер Siemens ACUSON Antares

зареєстровано в МОЗ

Сканер Siemens ACUSON Antares

Стационарный аппарат

Виробник: Siemens

Арт: U0161

В наявності

ціну уточнюйте

Система для ультразвукових досліджень ACUSON Antares від компанії Siemens створена для відтворення високоякісного зображення при проведенні ультразвукових досліджень організму. Одна з переваг даного апарату - станція архівації та протоколи передачі інформації точно такі ж, як і на більшості сучасних апаратів, наприклад, МРТ або СТ. Варто відзначити, що апарат відмінно інтегрується як в госпітальні, так і в радіологічні мережі, завдяки чому можливе використання електронної медкарти.

ACUSON Antares має як стандартні, так і матричні датчики з високою щільністю кристалів, а також пакети для створення і обробки трьох і чотиривимірних зображень. Саме завдяки їм апарат має можливість обробки паралельних зрізів різної дискретності.
Ультразвуковий сканер володіє цілим набором різних датчиків: конвексним, лінійним, порожнинними, фазованим і черезстравохідним, крім того, вбудована програма дослідження серця під навантаженням і тканинна доплерографія дозволяє проводити дослідження будь-якого напрямку.

Серед переваг ACUSON Antares варто відзначити і автоматичну систему оптимізації посилення, немаловажним для продуктивності апарату є і режим Claryfy VE ™ (субтракція сигналу).
Дана модель пропонує кращі набори пакетів, які працюють не тільки на поліпшення зображення, а й оптимізують саме дослідження, дозволяють по-новому подивитися на організм людини.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору