Сканер Siemens ACUSON Antares

зареєстровано в МОЗ

Сканер Siemens ACUSON Antares

Портативный аппарат

Виробник: Siemens

Арт: U0158

В наявності

ціну уточнюйте

Система ультразвукової діагностики з удосконаленою візуалізацією Siemens ACUSON Antares. Використання унікального і запатентованого програмного забезпечення та сучасних матеріалів дозволили створити найсучасніший апарат з ідеальною візуалізацією області, що діагностується. Використання всіх кращих якостей системи конструювання візуалізації ErgoDynamic ™, апаратної робочої станції DIMAQ-IP, чотиривимірної УЗ візуалізації fourSight - дозволяє створювати високоточне відображення картинки.

Сканер ACUSON Antares оснащений повним пакетом розрахунків для проведення кардіологічної діагностики, включаючи в себе і пакети для проведення черезстравохідні дослідження. Застосування додаткових функцій і пакетів програм дозволить значно розширити діапазон клінічних досліджень. Новітні напрацювання в мікроелектроніці і програми оптимізації допомагають створювати зображення з найбільшою дозвільною здатністю і деталізацією навіть найдрібніших органів і судин.
Щоб полегшити працю лікаря, навіть при тривалих процесах досліджень, система оснащена кабелями SuppleFlex ™ і надлегкими датчиками. Використання легких композитних і екологічних матеріалів і відмінна ергономіка дозволяють проводити діагностику в комфортних і зручних умовах.
Придбати Siemens ACUSON Antares можна в Києві, Сімферополі, Запоріжжі, Рівному та будь-якому іншому місті України і СНД за вигідною і доступною ціною.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору