Сканер Siemens Acson X300

зареєстровано в МОЗ

Сканер Siemens Acson X300

Стационарный аппарат

Виробник: Siemens

Арт: U0151

В наявності

350 000 грн

Цифровий сканер Siemens Acson X300 працює у всіх сучасних режимах і використовує всі види датчиків для більш детального отримання даних. Такий діапазон режимів і інструментів дозволяє ефективно проводити всі види досліджень: акушерський; гінекологічний; судинний; дослідження малих і поверхневих органів; педіатричний; кардіологічний; транскраніальний і інші.

Ультразвуковий сканер Siemens Acson X300 широкої сфери застосування. Ідеально підходить для клінічних установ і лікарень з постійним потоком пацієнтів і необхідністю щоденного проведення точних діагностичних заходів. Використання високоточних програм, які дозволяють архівувати, зберігати і записувати дані (USB; DVD) і російськомовний інтерфейс дозволяють поставити детальний і розгорнутий діагноз.
Дані про дослідження представлені на РК моніторі з великою дозвільної здатністю. Картинка відтворюється рівномірна і детальна. Система оснащена автоматичною оптимізацією зображення; тканинною гармонікою; доплерівським картуванням в колірному і сірошкальному режимах. Таким чином, на зображенні показані чіткі межі тканин і видалені непотрібні шуми і артефакти. Вбудовані пакети досліджень, в тому числі і кардіологічний, значно розширюють спектр проведених УЗ досліджень. Монітор розташований на шарнірному утримувачі, що дозволяє регулювати кут його повороту і нахилу для ще більшої зручності для лікаря і пацієнта.
Придбати сканер можна в будь-якому з регіонів України (в Києві, Харкові, Дніпрі) або країн СНД за доступною і вигідною для вас ціною.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору