Портативний апарат Terason t3000CV

зареєстровано в МОЗ

Портативний апарат Terason t3000CV

Портативный аппарат

Виробник: Terason

Арт: U0280

В наявності

ціну уточнюйте

Стаціонарний апарат Terason t3000CV високої продуктивності має мінімальне споживання потужності, також оснащений ефективним утворювачем ультразвукового потоку і збільшеним числом каналів.

Terason t3000CV портативний ультразвуковий апарат, має потужний процесор Fusion і високої продуктивності комп'ютер. Інтуїтивно зрозумілий і простий в застосуванні інтерфейс ОС Windows.

Забезпечення апарату Apple Mac разом із застосуванням процесора Intel Core 2 Duo і дисплеєм 15,4-TFT, який має високу роздільну здатність - гарантує дуже високу якість зображення.

Terason t3000CV має великий вибір застосування датчиків таких як:

використання 5C2A - мультичастотного конвексного датчика, який має підтримку тканинної гармоніки, також компаундного зображення і технологію адаптивного зображення,

8MC3 - мікроконвексного датчика,

8EC4A - мікроконвексного (всередині полостного) датчика, також можливе застосування пункцій адаптерів - CIVCO 610-590 (направляючий брекет для пункційної голки), CIVCO 610-693 (направляючий брекет для пункційної голки, що має латексне покриття),

застосування 84BS - біпланового урологічного датчика,

12L5V - лінійного датчика з високою роздільною здатністю,

7L3V - лінійного датчика з високою чутливістю,

12HL7 - лінійного інтраопераційного датчика з високою роздільною здатністю, застосування 4V2A - датчика з фазованими гратами, також 8V3A - датчика з фазованими гратами, який має підтримку другої тканинної гармоніки, також компаундне зображення, технологія адаптивного зображення, тканинний доплер, функція стрес-ехо, анатомічний М-режим і функція латерального посилення, застосування датчика 8TE3O - трансстравохідного датчика з фазованими гратами.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору