Philips HD7

зареєстровано в МОЗ

Philips HD7

Стационарный аппарат

Виробник: Philips

Арт: U0692

В наявності

850 000 грн

25000 EUR

Сканер економ-класу, що дозволяє проводити скринінгові дослідження без вкладення значних інвестицій в клініках, центрах томографії або лікарнях, він не поступається за можливостями функцій і рівнем якості зображень дорогим системам ультразвукової діагностики.

Дана модель сканера Philips HD7 оснащена функціями і характеристиками, які раніше були присутні в системах Philips тільки найвищого класу.

Характеристики, що дозволяють використовувати ультразвуковий апарат HD7 в будь-якій області медицини:

Оснащення функцією iSCAN для оптимізації зображень;
Наявність портів для підключення декількох датчиків;
При роботі використовуються до 12 видів датчиків;
Чудова сумісність з DICOM;
Дані зберігаються на CD або USB;
Наявність додаткового програмного забезпечення QLAB надає кількісну оцінку зображень в автономному режимі і аналіз результатів УЗД на комп'ютері;
Наявність компакт-диска з навчальним керівництвом "Study Guide" в комплекті ознайомить Вас з усіма вдосконаленими функціями і можливостями апарату Philips HD7.

Режими сканування:

Оснащений множинними режимами візуалізації: Directional Color Power Angio, режим колірного порівнювання (Color compare mode), анатомічний M-режим, гармонійна візуалізація тканин (THI), колірний тканинний доплер, колірний M-режим, Philips MicroFine в режимі 2D, безперервно-хвильовий доплер (CW), M-режим, і інші.

УЗД апарат Philips HD7 передбачає роботу з великою різноманітністю датчиків. Оснащений сучасною системною архітектурою і програмним оснащенням, регульованим плоским монітором, а також вдосконаленими інструментами для візуалізації, вимірювання і кількісного аналізу.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору