NEMIO MX

зареєстровано в МОЗ

NEMIO MX

Стационарный аппарат

Виробник: Toshiba

Арт: U0110

В наявності

1 156 000 грн

918 000 грн

27000 EUR

УЗД система NEMIO MX (в комплекті з трьома датчиками) - одна з кращих і найбільш раціонально скомпонованих установок для лікарень, санаторіїв та клінік з відчутним потоком пацієнтів. Має компактні розміри, високу мобільність і неймовірні здібності по візуалізації та ультразвуковій діагностиці.

Установка NemioMX дивно гнучка, що дозволяє підключати додаткове обладнання, для вирішення вузьконаправлених питань або для поліпшення загальної діагностики.
ApliPureTM - технологія, яка в режимі реального часу використовує просторове і частотне кодування для отримання зображення високої якості, з точним визначенням важливих клінічних деталей. Значно зменшує артефакти і шуми, не впливаючи на якість зображення. У комбінації з іншими режимами набагато покращує якість досліджень В-режимі.
Тканинна гармоніка - «визначаючи» тип і структуру тканин підвищує лінійну, а також контрастну роздільну здатність при скануванні на великих глибинах. Що полегшує і покращує діагностику «складних» пацієнтів.
Трапецієвидна візуалізація дозволяє набагато розширити область огляду в випадках сканування лінійними датчиками. Для перегляду областей великої протяжності, використовується режим панорамного сканування.
PSP / QSP (Паралельна і квадратурна обробка сигналів) - система, що дає можливість додаткового збільшення частоти кадрів при швидкому русі процесів. Дозволяє відстежувати процес в режимі сповільненої зйомки. Особливо важлива функція при режимах CDI / DCA (доплерівські кольорові режими) і TDI (доплерівська тканинна візуалізація).

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору