Користь УЗД при вагітності

Всі вагітні жінки проходять через процедуру УЗД, причому призначається вона не один раз, а відразу декілька. При проведенні ультразвукового дослідження вдається виявити відхилення у розвитку малюка, а також встановити наявність проблем, що виникають в період вагітності.

За допомогою апарату УЗД вдається:

  1. дізнатися про наявність вагітності на ранньому терміні;
  2. визначити число плодових яєць, але тільки на 6 тижні;
  3. виявити точний термін вагітності (зазвичай в перші три місяці);
  4. визначити наявність позаматкової вагітності, так як в іншому випадку доведеться проводити хірургічне втручання;
  5. діагностувати патологію при вагітності (загроза викидня, відшарування плаценти і матковий тонус, що допоможе зберегти майбутнього малюка);
  6. визначити порок розвитку плоду, щоб зробити правильне рішення на користь вимушеного переривання вагітності або ж, буде потрібно проведення необхідного лікування;
  7. отримати більш детальну інформацію про масу плода, його передлежанні, а також про точний термін пологів;
  8. встановити статеву приналежність малюка.

У деяких випадках багато матусь, які вирішили зробити аборт, після проведення УЗД просто змінюють свою думку, оскільки прослухавши серцебиття плоду з'являється величезне бажання для збереження його життя.

Як правило, часте проведення ультразвукового дослідження призначають при певних показниках, серед яких виділяють:

Наявність хронічних захворювань, це цукрового діабету або проблем з кров'ю.

Неодноразові випадки не виношування вагітності, завмирання розвитку плоду або викидня. Зазвичай у такому випадку видають направлення для спеціального аналізу крові, який повинен проводитися двічі за весь період очікування малюка.

Навіть якщо жінка вважає себе абсолютно здоровою і у неї ніколи не було серйозних проблем зі здоров'ям, то ультразвукові дослідження все одно доведеться робити. Адже нині ритм життя є шаленим, а екологічна обстановка залишає бажати кращого. Саме ці фактори можуть стати причиною виникнення численних проблем. Тому для того щоб бути спокійніше, необхідно регулярно за призначенням фахівця проходити УЗД.

На нашем сайте Вы можете купить любой УЗ аппарат от мировых лидеров в сфере производства медицинской техники.

Купить УЗИ оборудование

Наверх