ultrasound

м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 131

Сканер Siemens ACUSON X150

зареєстровано в МОЗ

Сканер Siemens ACUSON X150

Стационарный аппарат

Виробник: Siemens

Арт: U0150

В наявності

336 000 грн

Цифровий ультразвуковий сканер Siemens ACUSON X150 один з найсучасніших апаратів для УЗ досліджень - судинних і діагностики серця. Завдяки наявності високочутливих датчиків і програмного забезпечення, діагностика проводиться легко і якісно. Поставлений діагноз - детальний та докладний.

Система сканера Siemens ACUSON X150 обладнана всіма необхідними програмами для обробки, архівації та зберігання даних пацієнта. Крім виведення безпосередньо на екран, інформація може бути записана на зовнішній накопичувач (наявність USB-портів і пишучого дисковода для CD / DVD). Сканер обладнаний вбудованим принтером для оперативної передачі даних діагностики в паперовому варіанті. Чіткість і детальність зображення досягається завдяки вбудованим програмам: автоматичної оптимізації зображення; тривимірної реконструкції; гасіння шумів і ін.
Сканер укомплектований трьома активними портами для підключення датчиків. У комплект входять лінійний і конвексний датчики, додатково сканер може комплектуватися смуговим і фазованим датчиком. Сканер працює у всіх поширених режимах. Серед них: колірний і енергетичний доплер, тканинна гармоніка та ін.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

В магазине товаров для медучереждений ultrasound.in.ua большой асортимент, где представлено оборудование узи Не имеет значения, Вам нужно купить Сканер Siemens ACUSON X150 или узи сканеры экспертного класса - все это Вы найдете в нашем каталоге. У нас на сайте можно подобрать и заказать узи датчики или купить узи для медучереждения, и личного кабинета. Стоимость аппарата узи и других предложений очень доступная. В связи с этим советуем выбрать аппарат узи б у, купить и оформить заказ на доставку по Каменец-Подольскому, Львову и другим регионам Украины. Для этого просто добавьте товар в корзину, и выберите способ оплаты и доставки. Поспешите приобрести презерватив для узи, цена сейчас самая оптимальная.

Товари цієї категорії

Вгору