Апарат Z5

зареєстровано в МОЗ

Апарат Z5

Портативный аппарат

Виробник: Mindray

Арт: U0176

В наявності

318 920 грн

* Ціна апарату без датчиків і додаткової комплектації! Ціна в комплекті вказана в прайс-листі, доступному для скачування

Завантажити інформацію

Унікальний портативний кольоровий сканер Z5 від відомого виробника Mindray. Недорогий сканер володіє всіма перевагами більших установок. З його допомогою можна швидко і якісно провести загальну діагностику. Портативність системи і скромна вага (до 8 кг) дозволяють використовувати його в машинах швидкої допомоги, в палатах, на виїздах, в операційній.

Датчики: конвекс, лінійка, вагінальний

Деталі замовлення:

Сертифікація оплачується додатково;

Метрологія оплачується додатково.

Доставка обговорюється окремо.

Технічна начинка настільки скромного сканера вражає своєю функціональністю. Функції панорамної візуалізації (iScape ™), автоматичного розширення зображення на весь екран (iZoom ™). Функція підвищення просторового дозволу без впливу на частоту кадрів (iBeam ™). Функція побудови зображення зі зменшенням зернистості (iClear ™) для більш якісного проведення досліджень. Функція швидкої оптимізації якості зображення (iTouch ™), щоб отримати поліпшену шкалу відтінків сірого по всій площі огляду.
Цифрове формування променя з динамічними характеристиками дозволяють збільшити його проникаючу здатність і якість зображення. Використання розширеного кута сканування (технологія ExFov) дає можливість всебічно вивчити сканований об'єкт.
Панель управління сканера Z5 має два роз'єми для під'єднання УЗ датчиків. При цьому, список можливих до використання типів датчиків досить широкий. Дані відображаються на рідкокристалічному 15-дюймовому дисплеї. Робота сканера здійснюється як від мережі, так і від акумуляторної батареї (акумуляторна).
Сканер Z5 так само обладнаний всім необхідним для зберігання і обробки інформації. Вбудований диск на 320 Гб, USB-порти і додатковий пристрій DVD-RW поставляються в стандартній комплектації. Використання вбудованих протоколів дозволить розширити можливості по зберіганню, архівації, переносу і обробці зображень (DICOM, iStation ™, iStorage ™).

Режими сканування:

Сканер працює в багатьох режимах: В-режим, М-режим, PW-режим, HPRF-режим, а також в режимах колірного і енергетичного доплера, режимі гармоніки із зсувом фази.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору