Апарат УЗД SonoScape S20

зареєстровано в МОЗ

Апарат УЗД SonoScape S20

Стационарный аппарат

Виробник: Sonoscape

Арт: U0114

В наявності

1 165 300 грн

867 200 грн

$ 32000

Діагностична система SonoScape S20 (з трьома датчиками в комплекті) має новітню кольорову систему доплерометріі, яка розроблена для повних і тонких досліджень, таких як радіологія, кардіологія, акушерство і гінекологія та багато інших.

SonoScape S20 - це кольоровий, ультразвуковий апарат з доплером для стаціонарної ультразвукової діагностики.

Дана система являє собою інноваційний ергономічний дизайн, найсильніший технологічний процесор в ультразвуковій області. Високоякісне зображення має високу роздільну здатність, є обробка мультипроменя - все це дозволяє швидко і безпомилково встановлювати діагнози.
Ультразвукова діагностична система SonoScape S20 оснащена 17-дюймовим РК монітором, який має високу роздільну здатність і великий кут огляду, додатковий 10,4 дюймовиі сенсорним екраном управління, є чотири порти для підключення датчиків. Система має різноманітні датчики: це і конвексний датчик, і фазований, лінійний, трансвагінальний і трансректальний, також Бі-плановий, трансстравохідний, ендоскопічний та інтеропераційний. Датчики високої щільності, їх частота в діапазоні від 1.9 до 15 МГц. Вагінальний датчик з кутом розгортки 2000, оснащений технологією температурного контролю.

Режими сканування:

Сканування відбувається в таких режимах: кольоровий доплер, енергетичний доплер, спрямований енергетичний і імпульсно-хвильовий доплер, постійно-хвильовий і тканинний. Технологія придушення спекл-шуму - технологія MicroScan, сканування відбувається і в режимі тривимірної реконструкції - FreeHand 3D, багатозрізовому анатомічному М-режимі і в кольоровому М-режимі, також панорамне сканування і режими В, М, В / М, В / в, 4В, тканинної гармоніки, триплекс в реальному часі, режим розгойдування УЗ-променя - Compound Imaqinq, трапеціїдальне сканування на лінійних датчиках.

Товари цієї категорії

Вгору