Апарат Ultrasonix SONIX TOUCH

зареєстровано в МОЗ

Апарат Ultrasonix SONIX TOUCH

Стационарный аппарат

Виробник: Ultrasonix

Арт: U0140

В наявності

ціну уточнюйте

Завдяки апарату SonixTouch з'явилася унікальна можливість не тільки отримувати якісне і точне зображення досліджуваної зони, але і збільшити кут огляду. Завдяки зручному інтерфейсу користувач з легкістю може вибрати необхідну програму, яка буде відповідати проведеному дослідженню, а це значить, що всі непотрібні в даній ситуації функції і настройки будуть витягнуті з інтерфейсу.
Ідеально для проведення інвазивних процедур
Висока якість зображення і великий монітор разом дозволяють розглянути навіть найдрібніші елементи, наприклад аспірації, ін'єкції або біопсії.

Налаштуватися відразу на потрібне дослідження можна завдяки функції QSonix, яка всього в чотири кроки дозволить почати необхідне дослідження.
Тільки система SonixTouch зможе забезпечити вам доступ до даних про пацієнта всього одним рухом. Всі дані про пацієнтів зберігаються на сервері, тому всього одним скануванням штрих-коду ви зможете отримати інформацію, навіть якщо установка переміщається від одного пацієнта до іншого.

Дана модель має можливість інтеграції з інтернетом, а й підтримує віддалену підтримку. Відсутність кнопок дозволяє тримати апарат в чистоті. Всі файли про дослідження зберігаються і не займають багато місця. А ось 17-ти або 19-ти дюймовий РК-дисплей дозволяє збільшити точність відтворення.
Одна з переваг SonixTouch - можливість вибору інтерфейсу для певного виду дослідження, крім того, передбачені слоти для створення персональних режимів. Завдяки сенсорному екрану керування апаратом стає набагато простіше, а це значить, що на одну процедуру буде витрачено менше часу. При необхідності програмне забезпечення сканера може бути оновлено, для цього потрібен тільки доступ до інтернету. Крім того, завдяки дистанційній функції з'явилася можливість передачі інформації з іншими користувачами, це дуже зручно як для навчання персоналу, так і для консультації з колегами.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору