Апарат Ultrasonix SONIX SP

зареєстровано в МОЗ

Апарат Ultrasonix SONIX SP

Стационарный аппарат

Виробник: Ultrasonix

Арт: U0138

В наявності

ціну уточнюйте

Ультразвуковий сканер SonixSP застосовується в акушерстві / гінекології, для спеціалізованих досліджень (судинні, опорно-рухового апарату). Апарат розрахований на роботу з легкими об'ємними датчиками високої продуктивності. Оснащений SONIX SP внутрішньопорожнинним датчиком 4D з високою роздільною здатністю, передбачена можливість збереження і обробки зображень на окремому комп'ютері.

Зі сканерами Ultrasonix не потрібно витрачати нові кошти, щоб отримати новий апарат з новими технологіями. Відкрита платформа програмного забезпечення, на якій побудовані системи SonixSP дозволяє через Інтернет оновити нові технології (функції) і нове програмне забезпечення. Скориставшись віддаленою підтримкою, через кілька хвилин стара система стане новою.

Апарат SONIX SP оснащений ЖК-дисплеєм (17 "/ 19"), а також вбудованою акумуляторною батареєю. Є опція віддаленої підтримки і інтеграції з Інтернет. Всі дослідження в даному апараті записуються в невеликому файлі. Прилад дуже легко підтримувати в чистоті.
Додаткові режими візуалізації
Апарат має декілька режимів: 3D / 4D зображення (акушерство / гінекологія), М режими, 2D, доплер (CW, PW, кольоровий).
Інвазивні процедури
Якість візуалізації біопсійною голки підвищується завдяки спеціальній інноваційній технології апарату SonixSP (підвищення точності ін'єкційних і аспіраційних процедур - SonixGPS і підвищення точності (швидкості) біопсії - SonixShine).

Режими сканування:

Прилад підтримує кілька режимів: В, мультипроменеве сканування (компаунд), пульсова інверсна гармоніка, а також адаптивні сучасні алгоритми придушення спекл-шуму. SONIX SP - це ідеальний апарат для клінік, які обслуговують різноплановий потік пацієнтів. У режимі еластографії системою забезпечується висока частота кадрів. Оснащений апарат декількома датчиками: високочастотними (візуалізація високого дозволу поверхневих структур) і лінійними (для судинних додатків).

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору