Апарат Ultrasonix SONIX OP

зареєстровано в МОЗ

Апарат Ultrasonix SONIX OP

Стационарный аппарат

Виробник: Ultrasonix

Арт: U0137

В наявності

ціну уточнюйте

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для швидкої роботи
Консоль апарату SonixOP - проста і зручна, має виділені клавіші для досліджень різної спрямованості. Для початку дослідження (урологічного, судинного або УЗД черевної порожнини) досить натиснути одну кнопку. Підвищенню рівня ефективності робочого процесу сприяють згруповані елементи керування. Вимірювати і управляти настройками зображення можна завдяки наявній панелі з сенсорним екраном.

В основі систем SonixOP лежить відкрита платформа програмного забезпечення, тому через Інтернет можна оновити систему новими технологіями (функціями) або новим програмним забезпеченням. Всього кілька хвилин, при використанні віддаленої підтримки, буде потрібно для того, щоб стара система стала новою, що неможливо зробити з традиційною системою з фіксованою функціональністю.

УЗД апарат SONIX OP оснащений ЖК-дисплеєм (17 "/ 19") і вбудованою акумуляторною батареєю. Передбачена функція віддаленої підтримки і інтеграції з Інтернет. В даному апараті все дослідження записується в невеликому файлі. Прилад простий в користуванні, включаючи легку підтримку чистоти.

Режими сканування:

Даний апарат має традиційну повнорозмірну консоль, дозволяє використовувати такі режими: 2-й і 4-й В, М, В, PW, 3D, КДК, триплекс, а також мультипроменеве сканування (компаунд). Крім цього, апарат оснащений пакетами аналізу для урології, акушерства / гінекології, малих органів, серцево-судинної системи, черевної порожнини та інші.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору