Апарат Ultrasonix SONIX MDP

зареєстровано в МОЗ

Апарат Ultrasonix SONIX MDP

Стационарный аппарат

Виробник: Ultrasonix

Арт: U0139

В наявності

ціну уточнюйте

SonixMDP -втілення достоїнств відкритої ультразвукової платформи і всіх можливих функцій експертної ультразвукової системи.

Даний апарат відмінно підходить для клінік, які беруть різноплановий потік пацієнтів. Для початку дослідження необхідно лише одне натискання кнопки, для раціоналізації робочих процесів елементи управління згруповані. Виміряти, управляти настройками зображення можна на сенсорному екрані панелі.
Перевага відкритої платформи програмного забезпечення сканерів Ultrasonix - швидке оновлення функцій (технологій) і програмного забезпечення через Інтернет (віддаленої підтримки), що неможливо з традиційними системами, що володіють фіксованою функціональністю.

Апарат оснащений традиційними консолями, що мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, вбудовану акумуляторну батарею і РК-дисплей (17 "/ 19"). Є опції віддаленої підтримки і інтеграції з Інтернет. Всі дослідження можна записати в невеликий файл. SonixMDP легко підтримується в чистоті.

Режими сканування:

SonixMDP - це підтримка цілого набору розширених режимів (технологій): доплер (кольоровий, CW, PW), кодована гармоніка, панорамне і трапецієвидне сканування, мультипроменеве сканування (компаунд), фазово-інверсна й пульсова гармоніка, 4D, 3D, кардіологічні функції.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору