Апарат SonoScape SSI-6000

зареєстровано в МОЗ

Апарат SonoScape SSI-6000

Стационарный аппарат

Виробник: Sonoscape

Арт: U0116

В наявності

867 200 грн

813 000 грн

$ 30000

Базова комплектація ультразвукової системи для діагностики SonoScare SSI - 6000 (з трьома датчиками в комплекті) має всі режими досліджень і розрахунків які можливі, дуже швидкий і простий у використанні апарат - це знахідка для фахівців ультразвукової діагностики.

Апарат УЗД SonoScape SSI-6000 - ультразвукова цифрова кольорова система для діагностики в стаціонарі.
Гарантія становить 24 місяці на стаціонарний чорно-білий апарат УЗД SonoScape SSI-6000 і 12 місяців на датчики.

Ультразвукова діагностична система SonoScare SSI - 6000 має такі технічні характеристики: великий кольоровий РК-монітор, який має діагональ 17 ", динамічний діапазон становить 225 дБ, а діапазон робочих частот становить 1-15МГц, також можна збільшувати зображення в режимі реального часу, є стоп-кадр, три активних порти для підключення датчиків, є така можливість як одночасне використання до 9 фокусних зон. У даній системі використовується багатопроменеве сканування - висока частота кадрів у всіх режимах роботи апарату. Автоматична оптимізація сірошкального зображення і доплерівських режимів відбувається натисканням на одну кнопку. Є також технологія HPRF - реєстрація високих швидкостей кровотоку в доплерівських режимах.
Цифрова робоча станція складається з: жорсткий диск, CD / DVD-RW, USB 2.0, Ethernet, DICOM 3.0, також додаються розрахунки для акушерства і гінекології, кардіології, ангіології, урології, ортопедії, неонатології, є можливість оцінювати кардіо-судинну систему, головного мозку плода у вагітних і виведення кривих росту плода. Також можна складати і імпортувати звіти з можливістю додавання зображень. Можливе ведення бази даних пацієнтів з їх зберіганням і пошуком зображень, кліпів, 3D-образів по різних полях бази даних. Можна створювати призначені для користувача настройки зображень, також призначених для користувача списків розрахунків. Інтерфейс користувача російськомовний, простий і зрозумілий.
Безкоштовне оновлення програмного забезпечення з додаванням нових режимів і розрахунків.

Режими сканування:

Сканування відбувається в таких режимах як: В, М, В / М, В / В, 4В, також в тканинній гармоніці, кольоровому, енергетичному режимі, направленому енергетичному, імпульсно-хвильовому режимі, постійно-хвильовому, тканинний доплер, дуплексний, триплексний режими, сompound Imaging - режим розгойдування УЗ-променя, FreeHand 3D - режим поверхневої тривимірної реконструкції, трапеціїдальне сканування на лінійних датчиках, є технологія придушення спекл-шуму MicroScan, що дуже важливо для роботи при обстеженнях, також кольоровий М-режим, анатомічний М-режим, трипроменевий анатомічний М-режим, і панорамне сканування

Товари цієї категорії

Вгору