Апарат SonoScape SSI–8000

зареєстровано в МОЗ

Апарат SonoScape SSI–8000

Стационарный аппарат

Виробник: Sonoscape

Арт: U0117

В наявності

1 815 700 грн

$ 67000

Діагностичний ультразвуковий апарат УЗД SonoScape SSI - 8000 (з чотирма датчиками в комплекті) - це унікальна в своєму роді система діагностики, яка відкриває нові можливості досліджень та ультразвукової діагностики, в базовій комплектації якої вже містяться всі можливі режими і розрахунки.

Апарат УЗД SonoScape SSI - 8000 - це сучасна кольорова ультразвукова система для стаціонарної діагностики, від компанії SonoScape.

Система оснащена великим РК дисплеєм, який має діагональ 17 ", також 4 активних порти, щоб підключати датчики, також кольоровий, енергетичний, спрямований енергетичний, імпульсно-хвильовий, постійно-хвильовий, тканинний доплер.
Діапазон робочих частот становить 1 - 15МГц, даний апарат дає таку можливість, як одночасно використовувати до 9 фокусних зон, має кольоровий М-режим і анатомічний М-режим, також панорамне сканування в режимі Live 3D.

Режими сканування:

Режими сканування широкого спектру: В, М, В / М, В / В, 4В, кольоровий М-режим, багатозрізовий анатомічний М-режим, панорамне сканування, Compound Imaging (режим розгойдування УЗ-променя), дуплексний, триплексний режими, FreeHand 3D - режим поверхневої тривимірної реконструкції,
Live 3D - це режим тривимірної реконструкції реального часу, також трапеціїдальне сканування на лінійних датчиках, також є технологія придушення спекл-шуму MicroScan - всілякі режими для досліджень.

Товари цієї категорії

Вгору