Апарат SonoScape S11

зареєстровано в МОЗ

Апарат SonoScape S11

Стационарный аппарат

Виробник: Sonoscape

Арт: U097

В наявності

731 700 грн

677 500 грн

$ 25000

СЕНСАЦІЯ! ТІЛЬКИ У НАС!

 

Тепер при покупці SonoScape S11 є функція КОМПРЕСІЙНОЇ ЕЛАСТОГРАФІЇ (скачати файл>>). Крім низької ціни, наша компанія проводить БЕЗКОШТОВНО 3 денний курс навчання роботі з використанням компресійної еластографії. Якщо Вам не потрібна функція еластографія, Ви можете домовитися про знижку з нашими менеджерами до 10% (в залежності від термінів і форми оплати (узгоджується з менеджерами компанії)).

 

Дуже комфортна нова платформа з трьома датчиками в комплекті, розроблена спеціально для користувачів даним апаратом, має просте і зручне управління файлами, що значно прискорює роботу, також меню, яке регулюється, зручну клавіатуру, можливість регулювання зображення за новітніми технологіями, є найсильніша системна база - пріоритетність і доступність діагностичної ультразвукової системи SonoScape S11.

Ультразвуковий апарат УЗД S11 - це кольорова доплерівська система, розроблена за новітніми технологіями, має практичний дизайн, стабільність в роботі - кращий вибір для фахівців УЗ-досліджень.

Апарат SonoScape S11 має ЖК монітор, діагональ якого 15 ", три активних порти, щоб підключати датчики, які підтримує дана система, а це лінійні датчики, конвексний, мікроконвексний, трансректальний і траснвагінальний, а також фазовані і інтраопераційні.

Режими сканування:

Простота в обробці зображень і файлів, а також їх збереження, потужна кольорова доплерівська система, картування кровотоку відбувається в кольоровому режимі. Апарат має такі доплери як енергетичний, імпульсно-хвильовий і постійно-хвильовий, також панорамне сканування. Потужна технологія для придушення спекл-шуму MikroScan, що є дуже важливим фактором при дослідженнях, є режим поверхнева тривимірна реконструкція 3D FreeHand, також сканування відбувається в режимах B, M, B / M, B / B, 4В і тканинної гармоніки, також трапецііадальне сканування на лінійних датчиках, в режимі тривимірної реконструкції реального часу - Live 3D і в режимі соноелсатографіі - кількісна оцінка жорсткості тканин.

Товари цієї категорії

Вгору