ultrasound

м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 131

Апарат SonoScape A8

зареєстровано в МОЗ

Апарат SonoScape A8

Стационарный аппарат

Виробник: Sonoscape

Арт: U0120

В наявності

569 100 грн

$ 21000

Апарат УЗД А8 - сучасна стаціонарна чорно-біла ультразвукова діагностична система нового покоління. Представлена дана діагностична система як новинка в класі економічних апаратів з розширеними можливостями і високою ефективністю.

Стаціонарний чорно-білий апарат УЗД А8 має компактний і стильний дизайн - втілення творчої роботи розробників SonoScape.

- РК монітор на 15 дюймів високої якості має широку шкалу відображення «сірого»
- компактний і стильний візок
- три стандартних порти для підключення датчиків
- система підтримує широкий діапазон досліджень: це обстеження загальні, в радіології, акушерстві та гінекології, урології, педіатрії, також скелетно-м'язовий каркас MSK, суглоби і багато інших дослідженнь.
- технологія контролю температури порожнинним датчиком на 180 HD степені градації
- інтуїтивно-операційна М0 настраівающая оптимізація одного ключа зображення
- для швидкого і терплячого захоплення зображення і огляду функціонує кліпборд
- широкі можливості створювати і вести бази даних: DICOM3.0, AVI / JPG, USB2.0, 160GHDD, звіти у форматі PDF і багато іншого.

В онлайн магазине ultrasound.in.ua большой асортимент, где представлено оборудование ультразвук Не важно, Вам необходимо купить Апарат SonoScape A8 или домашний аппарат узи - все это Вы найдете в нашем каталоге. У нас можно подобрать и заказать датчики узи или купить портативный узи аппарат для поликлиник, и частных кабинетов. Стоимость аппарата узи и других предложений самая оптимальная. В связи с этим советуем выбрать узи б у, купить и заказать доставку по Днепру, Запорожью и всей стране. Для этого просто добавьте товар в корзину, и выберите способ оплаты и доставки. Поторопитесь приобрести узи аппарат экспертного класса, цена сейчас самая привлекательная

Товари цієї категорії

Вгору