Апарат SonoAce X6

зареєстровано в МОЗ

Апарат SonoAce X6

Стационарный аппарат

Виробник: Samsung

Арт: U0185

В наявності

ціну уточнюйте

Універсальний апарат, що дозволяє виконувати різні скринінгові ультразвукові дослідження - SonoAce X6.

Види досліджень SonoAce X6

Апарат SonoAce X6 дає можливість проводити безліч різних досліджень, в тому числі і дослідження черевної порожнини, плода, малих органів, нирок. Доступні дослідження в області урології, гінекології та базової кардіології. І це далеко не весь перелік можливостей приладу.

Технічна специфікація SonoAce X6

Формується промінь в цифровому форматі з динамічною апертурою, фокусуванням і аподизацією. Формується акустичний спектр.
Апарат оснащений великою кількістю допоміжних функцій, як Full Spectrum Imaging, яка покращує зображення по всій площі картинки, QuickScan - автоматичне налаштування зображення. Є функція, що дозволяє налаштовувати вже збережене зображення. SonoAce X6 оснащено програмою, що дозволяє архівувати дані пацієнтів - SonoView. І багато інших, що дозволяють працювати з апаратом комфортно.
Даний прилад здатний робити такі вимірювання: прискорення, тиск, кут, обсяг, дистанція, нахил, площа, час.
Доступні багато пакетів розрахунків, в тому числі і гінекологічні, ехо плоду, урологічні кардіологічні.

Цифрова системна база з кінопетлею 511 кадрів, 15-дюймовим монітором, рідкокристалічним. Щоб підключати датчики одночасно, доступні три порти, USB-роз'єм. Інтерфейс доступний на чотирьох мовах, є і русифікована версія. Джерело безперебійного живлення додається в комплекті.

Режими сканування:

Дослідження доступні на глибині до 30 см в трьох режимах - В, М і М-кольоровий. Доступні доплери - енергетичний, кольоровий, імпульсно і постійно-хвильовий. Є кілька суміщених режимів.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору