Апарат SonoAce R7

зареєстровано в МОЗ

Апарат SonoAce R7

Стационарный аппарат

Виробник: Samsung

Арт: U0184

В наявності

ціну уточнюйте

Апарат SonoAce R7 заслужено носить звання машини нового покоління, відноситься до середнього класу.

Види досліджень SonoAce R7

За допомогою SonoAce R7 можна проводити такі види досліджень: дослідження черевної порожнини і молочних залоз, малих органів, гінекологічні дослідження і трансвагінальні, дослідження в області акушерства. Також доступні урологічні дослідження, судинні і в області кардіології, дослідження опорно-рухового апарату.

Специфікація SonoAce R7

Луч формується цифровим способом і має динамічну апертуру, фокусування і аподизацію. Контроль апертури синтетичний. Сканування проводиться на глибину до 30 см в режимах В, С, М і М-кольоровому. Є такі доплери: імпульсно-хвильовий, енергетичний, постійно-хвильовий (в комплектації кардіо) і кольоровий. Є суміщені режими.
Також апарат оснащений деякими допоміжними функціями, до них відносяться Пакет Speckle Reduction Filter (SRF) - це фільтр, призначений для усунення точкових артефактів, функція, що дозволяє автоматично налаштовувати зображення - QuickScan, програма для переміщення даних пацієнтів в архіви - SonoView.
Також апарат SonoAce R7 має ряд опціональних функцій, як DynamicMR, яка усуває шуми і артефакти, роблячи зображення більш якісним, підсилює крайові кордони і диференціює тканини по щільності. Також до цього виду функцій відноситься Spatial Compound Imaging, яка сканує зображення під різними кутами для поліпшення його якості.
У кардіо-пакет входять пакет УЗ-томографії та пакет, який передає дані в форматі DICOM 3.0.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору