ultrasound

м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 131

Апарат SonoAce R5

зареєстровано в МОЗ

Апарат SonoAce R5

Стационарный аппарат

Виробник: Samsung

Арт: U0187

В наявності

ціну уточнюйте

SonoAce R5 відноситься до багатоцільових сканерів, які використовуються для скринінгу. Він відрізняється функціональною структурою, легко конфігурується в апарат з основними функціями і купується за невелику вартість.

Сканування приладом SonoAce R5 проводиться до глибини 30 сантиметрів. Опції перемикання режимів включає близько 4-х положень. Доплери працюють на трьох функціях - кольоровому, енергетичному, імпульсно-хвильовому. Також є опція поєднання режимів.

До додаткових функцій в цьому обладнанні відносяться:

• Full Spectrum Imaging - коригування отриманої картинки з метою поліпшення;
• Опція тканинної гармоніки;
• QuickScan - настройка картинки автоматично;
• Спеціальне перетворення зображення в трапецієподібну форму для підключення лінійних приладів;
• Speckle Reduction Filter - видалення мерехтливих збурень;
• Архівація отриманих даних;
• Free Hand 3D - реконструкція зображуваних органів в сірому градуюванні;
• Функціональна передача інформації.
Вимірювання апаратом проводяться шляхом В-режиму (площа, кут, обсяг, дистанція), PW-доплера (тиск, прискорення, швидкість), М-режиму (дистанція, нахил, час).
У прилад вбудовані пакети розрахунків урологічних, кардіологічних, судинних при наявності відповідної комплектації. Також в комплект може входити бесперебойник. Стандартно в апараті є два гнізда для одночасного підключення приладів. Дисплей має роздільну здатність 1024 на 768. Також є настройка мов на апараті (близько 4-х штук).

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

В магазине товаров для медучереждений https://ultrasound.in.ua/ большой асортимент товаров, где лучшее оборудование узи Не важно, Вам нужно купить Апарат SonoAce R5 или аппарат узи - все это Вы найдете в каталоге. У нас в магазине можно подобрать и приобрести новые узи аппараты или купить узи сканер б у для клиник, а также личного кабинета. Стоимость узи оборудования и других товаров лучшая. Поэтому советуем выбрать узи сканер, купить и оформить доставку по Александрии, Полтаве и другим уголкам Украины. Для этого добавьте товар в корзину, и выберите метод оплаты и доставки. Стоит поторопиться приобрести портативный ультразвуковой сканер, цена сейчас самая привлекательная

Товари цієї категорії

Вгору