Апарат MyLab Five

зареєстровано в МОЗ

Апарат MyLab Five

Портативный аппарат

Виробник: Esaote

Арт: U0135

В наявності

ціну уточнюйте

MyLab Five мобільний ультразвуковий апарат нового покоління і вищого класу від компанії Esaote призначається для застосування загальних і спеціалізованих досліджень.

Компанія Esaote в 1984 році випустила перший мобільний ультразвуковий апарат з включеними доплерівськими режимами, оснащення для космічних кораблів і медичних лабораторій в рамках програм НАСА, випустили новий портативний ультразвуковий апарат MyLab Touch з сенсорними технологіями, також мобільний ультразвук по діагностичним технологіям останнього часу - еластографія, вимір комплексу «інтиму-медіа» та багато іншого.
Високий клас апарату доводиться наявністю великого вибору спеціалізованих додатків, різних режимів і технічних можливостей, також система залишається відкритою до впровадження нових рішень та інновацій від виробника.
Завдяки додатковим аксесуарам в значній мірі розширюється функціональна здатність даної системи. Надійність і комфортність в роботі апарату в стаціонарних умовах забезпечується мобільним візком. Акумуляторна батарея забезпечує проведення ультразвукових досліджень тривалий час в автономному режимі. Для транспортування системи є спеціальний захисний футляр.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору