Апарат MyLab 70

зареєстровано в МОЗ

Апарат MyLab 70

Стационарный аппарат

Виробник: Esaote

Арт: U0126

В наявності

ціну уточнюйте

MyLab 70 - універсальний ультразвуковий апарат для стаціонарного дослідження, має експертний клас і зроблений компанією Esaote. Дуже висока характеристика даного апарату - він відноситься до першокласного медичного устаткування та має таке поняття як «золота платформа» (Gold Platform).

Апарат MyLab 70 поєднує в собі високі клінічні технології та найновіші програмні та технологічні розробки. За допомогою нових технологій ультразвукові зображення самого вищого класу всіх областей досліджень, а нові системи і модулі допомагають розширювати спектр застосування ультразвуку в клінічних дослідженнях.

Даний ультразвуковий апарат має широкий спектр програмного додатка для проведення спеціальних досліджень: це і кардіологічний модуль - попереднє встановлення, розрахунки, ЕКГ; васкулярний модуль - попереднє встановлення та розрахунки; це і модуль загальних досліджень - застосовується в дослідженнях малих органів, дослідженні грудей, щитовидна залоза; абдомінальне і м'язово-скелетне обстеження - попереднє встановлення та розрахунки; також модуль акушерства і гінекології аж до дослідження плоду; також є урологічний модуль.
Оснащений даний апарат великим TFT монітором з діагоналлю 19 дюймів, який покритий покриттям антивідблиску, що істотно знижує навантаження на очі.
Робоча база медичного обладнання MyLab 70 на програмному забезпеченні Win XP, версія Professional.
Устаткування MyLab 70 підключається в загальну мережу лікарні, також має пакет програм Dicom - створення, архівування та передача результатів досліджень Dicom Media Storage, Dicom MPPS, Dicom Store SCU, Dicom Print, Dicom Worklist, Dicom Storage commitment, Dicom Echocardio Structure Report.

Режими сканування:

Апаратом застосовуються і ультразвукові датчики для спеціалізованих досліджень, також волюметричні датчики для отримання об'ємного зображення, трансезофагіальні датчики для поглиблених кардіологічних досліджень, порожнинні датчики застосовуються в обстеженнях гінекології та акушерстві, також урології та проктології, ендокавітальні датчики застосовуються в дослідженнях при хірургічному втручанні.
База режимів для отримання ультразвукових зображень включає всі основні методики і режими - В режим, М режим, PW / CW режим, CFM режим, також енергетичним доплером і тканинним доплером.
Візуалізація проводиться в реальному часі і в триплексному режимі. Також всі режими і методики можна використовувати в колірній гамі.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору