Апарат MyLab 60 Gold

зареєстровано в МОЗ

Апарат MyLab 60 Gold

Стационарный аппарат

Виробник: Esaote

Арт: U0127

В наявності

ціну уточнюйте

MyLab 60 Gold - стаціонарний ультразвуковий апарат, відноситься до класу преміум, застосовується в загальних і кардіологічних дослідженнях, має широкий спектр спеціалізованих ультразвукових технологій.

Ультразвукові апарати лінії MyLab60 GOLD Platform - це сучасна ультразвукова система, розроблена за новими технологіями, має оптимальний баланс пакетних програм і режимів, які необхідні при щоденній роботі лікарів, які використовують потужні діагностичні інструменти, щоб проводити дослідження для встановлення діагнозів з подальшим лікуванням.
Апарати MyLab60 GOLD універсальні з високоякісною візуалізацією, мають високу продуктивність і надійність, а також багатофункціональні - це запорука еталона ультразвукових систем, які призначаються для надання ефективної медичної допомоги в стаціонарі.
Технології нового покоління для щоденної практики
Програмне забезпечення, ультразвукові сучасні технології і складові апаратів MyLab 60 GOLD - це унікальний комплекс, що забезпечує гармонійність і безперебійність в роботі при проведенні ультразвукових досліджень. Досконала інтеграція дає можливість отримувати відмінної якості результати візуалізації та інформації, істотно скорочуючи час та витрати сил на проведення даних процедур.
Технологія, яка збільшує щільність акустичних променів в зоні інтересу і розширені спектри ультразвукових частот дають чіткість і однорідність візуалізації.
Завдяки використанню алгоритмів новітнього покоління з обробки зображень в режимі реального часу зменшується акустичний шум і кількість артефактів.
Інноваційні ультразвукові технології автоматичної оптимізації зображення, які враховують денситометричні характеристики отриманого сигналу дають кришталеву чистоту і чіткість кордонів зображень.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору