Апарат MyLab 50

зареєстровано в МОЗ

Апарат MyLab 50

Стационарный аппарат

Виробник: Esaote

Арт: U0128

В наявності

ціну уточнюйте

MyLab 50 - ультразвукова система від компанії Esaote має дуже високу ефективність і якісну візуалізацію. У створенні цієї системи були використані цифрові ультразвукові системи преміум класу, що дає можливість ефективно і продуктивно проводити спеціальні діагностичні дослідження при великому потоці пацієнтів.

Комфорт і висока продуктивність ультразвукової системи MyLab 50 завдяки ергономічному дизайну та системі управління, є три порти для підключення ультразвукових датчиків, система оснащена великим 19 дюймовим LCD монітором, який має високу роздільну здатність і покриття антивідблиску. Також модульна архітектура має останні інноваційні розробки та додатки, система зберігання даних нового покоління - порт USB, LAN 2.0, жорсткий диск з розширеною пам'яттю, CD / DVD привід.
Ультразвукова система MyLab 50 забезпечує швидкість і простоту при проведенні ультразвукових досліджень, чіткість і надійність в діагностиці у всіх областях клінічних досліджень завдяки додаткам і автоматичним інструментам, які оптимізують зображення, а також завдяки підлаштуванням програмами для формування звітів.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору