Апарат MyLab 40

зареєстровано в МОЗ

Апарат MyLab 40

Стационарный аппарат

Виробник: Esaote

Арт: U0129

В наявності

ціну уточнюйте

У комплекті з трьома датчиками

Ультразвукова система MyLab 40 призначена для проведення діагностичних досліджень на первинному етапі медико-соціальної допомоги, а також щоб укомплектувати спеціальні медичні установи такі як амбулаторні установи та поліклініки, жіночі консультації, заклади швидкої та невідкладної допомоги, також установи допомоги породіллі.

Ультразвукова діагностична система MyLab 40 від виробника Esaote - для стаціонарних скринінгових і спеціалізованих досліджень.
Унікальні складові високоякісної візуалізації, гнучкість і легкість в експлуатації, також висока продуктивність ультразвукового апарату MyLab 40 - це ефективний інструмент для проведення скринінгових досліджень, а також для постановки первинного діагнозу.
Апарат MyLab 40 це модульна система для оптимальної вибірки необхідної конфігурації в області досліджень. Ультразвуковий апарат MyLab 40 відкритий для технологічних інновацій, що дозволяє постійно впроваджувати в щоденну практику нові діагностичні технології.
Стабільність і точність клінічних результатів, надійність і затребуваність даної системи - компанія Esaote дала розширені можливості системи, це пакет технологій та розрахунків для кардіологічних і судинних досліджень - MyLab 40 CV.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору