Апарат MyLab 20 plus

зареєстровано в МОЗ

Апарат MyLab 20 plus

Стационарный аппарат

Виробник: Esaote

Арт: U0130

В наявності

ціну уточнюйте

MyLab 20 plus ультразвукова платформа призначена для стаціонарних скринінгових досліджень, також щоб проводити ультразвукові дослідження, які спрямовані на встановлення первинного діагнозу.

Завдяки технічним параметрам і високій якості візуалізації апарат УЗД MyLab 20 plus є ідеальною системою для скринінгових програм в первинному виявленні різних патологій.

«Біопсійна лінія» - це напрямна лінія, що показує передбачуваний шлях біопсійної голки.
Дана система має спеціалізовані програмні пакети для різних розрахунків: це і ліцензія General Imaging - педіатричні дослідження, дослідження малих і абдомінальних органів, м'язово-скелетної мускулатури і молочних залоз; ліцензія Ob-Gyn - дослідження в акушерстві та гінекології за допомогою програми «Mother-Child» і програми для вимірювання комірцевої зони плода; а також ліцензія Urology - дослідження в урології, і ліцензія Vascular - ангіологія.
Програмне забезпечення складається з операційної системи Windows XP / Vista, MyLabtM Desk - програма для роботи з отриманими даними на віддаленій робочій станції, також програма Dicon - для створення, архівування та передачі результатів дослідження, входить і програмний пакет Clip - це управління кінопрограмами.
Система комунікації і візуалізації оснащена 17-ти дюймовим LCD монітором, двома підключеннями, як кольорового, так і чорно-білого принтерів, USB порти, RS-232, LAN RJ45, S-VHS, VHS, RGB, є можливість WF зв'язку.
Система архівації включає в себе технологію R.T.A. - архівування в реальному часі, вбудований жорсткий диск, також записуючий DVD / CD пристрій, є можливість «стиснення» кліпів і зображень, і є система пошуку даних.

Режими сканування:

Зображення в таких режимах як - В режим, кольоровий В режим, М режим, режим постійного доплера - PW, також в режимі імпульсного доплера в вигляді ехограми СW і в режимі кольорового картування СFM, також в режимі енергетичного доплера PWR D, і в 3D / 4D візуалізація.
Режими екрана такі: триплексна модель в режимі реального часу, комбінація режимів візуалізації, також відтінки сірого на 256 відтінків і кольорова шкала на 32 біт.
Є порт, щоб одночасно підключати 3 датчика - мультичастотних конвексних, мікроконвексних і лінійних датчиків, також є спеціальний порт щоб підключати олівцевий датчик.
Збільшення Zoom відбувається в режимі реального часу Х 4 рази, в режимі Freeze - Х 32 рази.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору