Апарат M5

зареєстровано в МОЗ

Апарат M5

Портативный аппарат

Виробник: Mindray

Арт: U0177

В наявності

437 472 грн

* Ціна апарату без датчиків і додаткової комплектації! Ціна в комплекті вказана в прайс-листі, доступному для скачування

Завантажити інформацію

Портативний ультразвуковий сканер М5 увібрав в себе все краще з новітніх медичних розробок. Ергономічно поєднує в собі міць і продуктивність стаціонарного обладнання, і скромні розміри ноутбуків.

Деталі замовлення:

Сертифікація оплачується додатково (3000 грн);

Метрологія оплачується додатково (4000 грн).

Доставка обговорюється окремо.

Система сканера М5 адаптована для якісної обробки і збереження зображень. Інтелектуальна технологія iStation ™ дозволяє оперативно і ефективно переглядати і управляти даними пацієнта. Вбудований жорсткий диск (320 Гб) і порти для підключення USB з'єднань дають можливість зберігати і архівувати інформацію, як на самому пристрої, так і на зовнішніх носіях (протоколи DICOM, DVD-RW).
У разі необхідності, пристрій можна використовувати на мобільних підставках. Сканер дозволяє здійснити велику кількість досліджень, в тому числі загальне радіологічне і кардіологічне. Ідеально підходить для клінік, кабінетів УЗ діагностики, фітнес-центрів, санаторіїв і лікарень.


Сканер М5 оснащений великим набором допоміжних функцій:


iScape ™ - для панорамної і 3D візуалізації;
iBeam ™ - для візуалізації з використанням просторового компаудінга, збільшує просторову роздільну здатність не завдаючи шкоди частоті кадрів;
iClear ™ - для отримання найбільш детальних зображень, завдяки адаптивному зменшенню зернистості;
iTouch ™ - для поліпшення шкали відтінків сірого, використовуючи інтелектуальну оптимізацію зображень;
iZoom ™ - для автоматичного розширення картинки на весь екран;
Дані представляються на кольоровому рідкокристалічному 15-дюймовому екрані. Параметри сканування, екрану і зображення здійснюються панеллю керування з інтерактивними кнопками. Широкий вибір доступних до використання датчиків набагато розширює сферу застосування сканера даного типу.

Режими сканування:

Цифрова побудова променя з динамічними характеристиками дає можливість сканеру працювати в багатьох режимах. В-режим, М-режим, PW-режим, HPRF-режим, CW-режим, а також режим колірного, енергетичного і направлено-енергетичного доплера, режим тканинної гармоніки.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору