Апарат ЕКО-7

зареєстровано в МОЗ

Апарат ЕКО-7

Стационарный аппарат

Виробник: Samsung

Арт: U0191

В наявності

ціну уточнюйте

Сканер ЕКО-7 розроблений спеціально для проведення кардіологічних і судинних досліджень. Професійний апарат для кардіоваскулярного дослідження на основі пакетів програм Strain (для дослідження тканин міокарда) і Стрес-Ехо і т.д; пакетом AutoIMT, щоб автоматично визначати ступінь атеросклерозу; з судинним і розширеним кардіологічним пакетами розрахунків.

Сканер ЕКО-7 обладнаний широким набором функцій:
• Високочутлива цифрова ЕКГ, контроль посилення здійснюється автоматично.
• Усунення шуму і артефактів. Посилення кордонів структур і визначення щільності тканин.
• Автоматичний розрахунок стенозу судин.
• Покращення деталізації і якості зображення, що досягається тим, що сканування цифровим променем проходить під різними кутами.
• Автоматична настройка зображення та імпульсно-хвильовий доплер.
• Тканинна і пульсо-інверсна тканинна гармоніка.
• Усунення точкових артефактів
• Покращення якості зображення і його однорідності по всій площі картинки. Виявляється як при використанні одного зображення, так і при одночасному відображенні 2-х або 4-х картинок.
• Багато іншого.
Більшість найважливіших функцій і пакетів встановлені в стандартній комплектації сканера. Крім того, широкий вибір опціонального обладнання дозволить набагато розширити діапазон проведених досліджень.

Панель управління сканером має 3 порти для підключення датчиків одночасно. Зображення виводиться на 19-дюймовий рідкокристалічний екран. Програмне забезпечення дозволяє показувати 2 або 4 картинки одночасно в режимі реального часу з частотою - до 319 кадрів / сек.
Система цифрової побудови променя дозволяє отримувати зображення високої якості. Цьому ж сприяє і динамічне фокусування, апертура і аподизація, функція формування акустичного спектру і динамічна зміна діапазону до 170 дБ. Завдяки використанню функцій променя, глибина сканування досягає 30-ти см.

Режими сканування:

Сканер працює в багатьох режимах. Серед них В-режим, С-режим, М-режим, М-кольоровий і М-анатомічний режими. Широкий вибір доплерівських режимів дослідження: тканинний і кольоровий, імпульсно-хвильовий і постійно-хвильовий, енергетичний і спрямований енергетичний. Сканер забезпечує роботу в великому діапазоні суміщених режимів, яких налічується більше десяти.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору