Апарат DP-6600

зареєстровано в МОЗ

Апарат DP-6600

Портативный аппарат

Виробник: Mindray

Арт: U060

В наявності

ціну уточнюйте

Портативний ультрасучасний ультразвуковий сканер DP-6600. Апарат ідеальний для проведення радіологічного та загального кардіологічного дослідження в ситуаціях, при яких немає можливості використовувати громіздке обладнання. Сканер має сучасний дизайн, компактні розміри і невелику вагу (10 кг), що дає можливість використовувати його практично в будь-якій ситуації. Це може бути машина швидкої допомоги, палата пацієнта або операційна. Для більшої мобільності, сканер може використовуватися на пересувний підставці.

Портативний сканер DP-6600 широко застосовується в різних областях ультразвукового сканування - акушерське, гінекологічне, загальне кардіологічне або загальне радіологічне та багатьох інших

Інформація про сканування передається на 10-дюймовий екран з режимами прогресивного рядкового розгорнення. Кінопетля становить 256 кадрів. Можливості внутрішньої пам'яті сканера дозволяють зберігати більше 90 зображень. Крім того, апарат має два роз'єми для підключення USB і інших зовнішніх накопичувачів. Опціонально встановлюється система DICOM 3.0 - для розширення можливостей в зберіганні та обробці зображень. Будь-які параметри обробки картинки можуть бути легко змінені натисненням всього лише однієї кнопки.
Панель управління обладнана двома порталами для того, щоб одночасно підключати різні датчики. DP-6600 може працювати з використанням найширшого діапазону різноманітних датчиків. Технологія XD-Engine оптимізує якість зображення по всій площі картинки. Якість сканування забезпечується системою широкосмугової цифрової побудови променя, з функцією динамічного фокусування, динамічного частотного сканування. Технологія TSI автоматично оптимізує зображення, з огляду на специфіку тканини, яку досліджують.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору