Апарат ALOKA SSD-4000

зареєстровано в МОЗ

Апарат ALOKA SSD-4000

Стационарный аппарат

Виробник: Aloka

Арт: U0144

В наявності

ціну уточнюйте

Стаціонарний кольоровий цифровий ультразвуковий сканер ALOKA SSD-4000 ProSound PHD, 2004 р

Дана модель має широкосмуговий датчик W-SHD, який володіє високою щільністю. А ось для поліпшення самої системи використовується профіль PHD.

При передачі сканер не перериває фокусування, а при прийомі переходить в режим динамічного фокусування. Промінь сканера має 12-бітний формат, а ось частота кадрів в секунду - 500. Варто відзначити, що градація сірої шкали налічує 256 відтінків, а з урахуванням наявності 15-ти дюймового монітора, картинка стає ідеальною, навіть на глибині дослідження 24 см.
Інтенсивність сигналу сканера може коливатися до 172 дБ. Можливість відображення в реальному масштабі часу з'явилася з триплексному режимі. Покращує роботу сканера і гармонійне відлуння автоматична функція посилення потужності при периферії зони інтересу, а також можливість зміни потужності акустики. Крім того, сканер має кілька швидкостей кровотоку, які змінюються разом з режимом.
Навіть найдрібніші деталі можна розглянути за допомогою шестиразового збільшення, а ось інтегрована система обробки даних дозволить проаналізувати дослідження.
Для різних областей і видів дослідження сканер вже має автоматичні параметри, але завжди залишається можливість задати персональні налаштування.
Датчики:
Апарат має кілька датчиків: конвексний датчик (мультичастотний 2-6 МГц; R 60 мм) призначений для акушерсько-гінекологічних і абдомінальних досліджень, лінійний (мультичастотний 5-13 МГц; L 26 мм) використовується для досліджень опорно-рухового апарату, поверхневих органів та навіть судин.

Режими сканування:

Дана модель має В- і М-режими, а також оснащена кольоровим, енергетичним, импульсно- і постійно-хвилевим доплером. 6-ти кратний Zoom, а також можливість перемикання між дуплексним і триплексном режимами. Довершує набір режимів сканера система подвійного динамічного дисплея.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору